Vitajte v internetovom obchode BOBO
GoPay

Skicár A4 čierny papier 50 listov Sluneční kolekce Miloše Vacíka   (27269)

skicár, formát A4, čierny papier 250 g / m2, 30 listov, väzba TWIN WIRE
Dopor. pred. cena s DPH
15,00 EUR
Predajná cena s DPH:
15,00 EUR
Množstvo skladom:
179
Č. tovaru:
27269
Značka:
Made in CZ
Výrobca:
Made by BOBO BLOK
Unikátne prepojenie kreatívneho umelca Miloša Vacíka s papierenským výrobkami značky BOBO.

Skicár formátu A4 s gumičkou, pre uchovanie vašich poznámok. 30 listov čierneho kartónového papiera je zviazané dvojitou krúžkovú špirálou TWIN WIRE. Obálka skicáku je z pevnej kartónového papiera s ilustrácií Miloša Vacíka. Celý skicár je spevnený zadný obálkou, ktorá je z lepenky s hrúbkou 1,5 mm - vašim kresbám tak dodá pevný podklad. Skicár je doplnený o voľný list, ktorý vás zoznámi s umelcom Milošom Vacík s ktorým BOBO spolupracuje a dáva tak priestor umenia a kreativite českých umelcov. Na voľnom liste tiež nájdete unikátny QR kód, tzv. BOBOSOUND. Pri načítaní tohto QR kódu sa môžete započúvať do vybraných skladieb Miloša Vacíka, a mať tak tvorbu Miloša Vacíka kompletný.

Miloš Vacík - autor ilustrácií
Hudobník, hráč na bicie nástroje, výtvarník a skladateľ, známy z autorských projektov Tam-Tam Batucada, Tam-Tam Orchestra, Slnečná orchester, Šum svište. Zakladateľ prvé školy samby v SR. Jeho výtvarný prejav často súvisí s exotickými rytmami a etickú hudbou, reflektuje Milošová početné cesty po svete. Jeho mottom je "Kreslite, maľujte a bubnujte."

Čierny papier
U skicár Slnečné kolekcie Miloša Vacíka využívame osvedčeného papiera s vyššou gramážou 250 g / m2. Papier je vhodný ako na suchú tak mokrú techniku ??kresby ako napríklad lavírovanie a gvaše. Môžete tiež použiť akrylové, temperové, olejové alebo vodové farby, atramenty.

Čo je krúžková väzba TWIN WIRE?
Najdokonalejší spôsob použitia špirály v knihárske väzbe. Umožňuje jednoduché otáčanie listov až o 360 ° bez vzájomného posunutia stránok. Výrobok zostáva otvorený na zvolenej stránke a samovoľne sa nezatvára. Samozrejmosťou je ľahké odtrhnutie listu.

Ukážky skladieb pri produktoch Slnečné kolekcie Miloša Vacíka:


Skicár A4 biely 50 listov Sluneční kolekce Miloše - skicár, formát A4, biely akvarelový papier 250 g / m2, 30 listov, vazba TWIN WIRE
27238
skicár, formát A4, biely akvarelový papier 250 g / m2, 30 listov, vazba TWIN WIRE
skladem 6,05EURs DPH

Skicár s čiernym papierom, 30 listov Sluneční kolekce Miloše Vacíka - skicár, formát A5, čierny papier 250 g / m2, 30 listov, väzba TWIN WIRE
27276
skicár, formát A5, čierny papier 250 g / m2, 30 listov, väzba TWIN WIRE
nie je skladom 8,95EURs DPH

Predajca:
CHEJN David
CHEJN David
Mail
chejn@bobo.cz
Telefón
+420 734 171 261